Aktuální mapu, jak se k nám dostat autem (z důvodu rekonstrukce ulice Slavníkovců), naleznete v kontaktech.

Nová adresa provozovny: Kravařská 571/2, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky tel: 723 636 481.

Potisk balónků

Potisk na latexové balónky

Potřebujete potisk na balónky? Potisk balónků může sloužit jako skvělá reklama nebo překvapení na různých oslavách, svatbách apod.

Dodáváme latexové nafukovací balónky s reklamním potiskem (balónky s potiskem Vašeho loga). Nabízíme rychlé dodání a výhodné ceny.

Ceny na různá množství a provedení Vám rádi nabídneme na základě individuální kalkulace. Email: globos@globos.cz, nebo můžete využít online poptávkový formulář viz níže.

Balónky Vám zašleme poštou nebo PPLkem ihned po jejich výrobě a nebo si je můžete vyzvednout v kamenné prodejně v Ostravě, kde můžete využít naši další službu nafukování balónků heliem.

Grafické podklady zadávejte prosím ve vektorových formátech .cdr .ai .eps .ps .svg

Balónky na potisk

Nejlepší balónky k potisku z hlediska velikosti a ceny jsou pastelové balónky o průměru 25 cm30 cm. Pastelové balónky jsou matné a potisk je na nich nejlépe vidět. Pastelové balónky lze potisknout také vícebarevně a oboustranně.

Pastelové balónky

Pastelové balónky vhodné k reklamnímu potisku. Průměr 25 cm je klasická velikost. Plocha tiskové kružnice je 14 cm. Balónky se tisknou ve stavu 80% naplnění, proto se logo po nafouknutí ještě trochu zvětší.
Průměr 30 cm je velký balónek s plochou tiskové kružnice 15 cm. Větší balónek je vhodný na vícebarevný potisk. Tiskneme až 4 barvy v soutisku.

Dekorační balónky

Dekorační balónky potiskujeme taky. Jsou lesklé a pro potisk je vhodné zvolit kontrastní tiskovou barvu. Bílá na tmavé odstíny a tmavé tiskové barvy na světlé balónky. Tyto balónky dodáváme po barvách ve velikosti 25cm a 30 cm v průměru. Potisk může být také oboustranný a vícebarevný. Dodáváme až 36 odstínů.

Metalizované a perleťové

Metalizované balónky s potiskem na dálku září. Perleťové balónky s potiskem jsou nejčastěji využívány na svatby. Metalizované a perleťové balónky tiskneme pouze na průměr 28 cm a to jednobarevně. Potisk může být oboustranný.

U metalizovaných balónků je vhodná tisková barva bílá. A černá na zlaté.

Oboustranný potisk

Potisk balonku 1.strana Potisk balonku 2.strana Při jednobarevném potisku se oboustranný tisk provádí současně. Sítotisk na balonky lze aplikovat přes síto otočené tiskovou stranou nahoru. To snižuje cenu oboustranného potisku u větších nákladů.

Reklamní potisk balónků

Přemýšlíte nad prezentací vaší společnosti? Reklamní potisk balónků je skvělý nápad! Nafukovací balónky s reklamním potiskem, to je reklama, která je vidět.

Proč reklamní potisk na balónky?

  • Viditelná a účinná reklama
  • Reklama za dobrou cenu
  • Oblíbená forma dárkových předmětů

Kolik stojí reklamní potisk balónků?

Reklamní potisk balónků patří mezi nejlevnější prezentační prostředky. Ceny reklamního potisku balónů Vám nabídneme podle počtu poptávaných kusů a počtu tiskových barev. Čím více balónků objednáte, tím méně stojí jeden kus! K reklamním potiskům balónků nabízíme slevy na příslušenství.

Máme pro Vás skvělou zprávu, jelikož potisk na kulaté balónky provádíme na automatech. Automatizace tiskového procesu nám snižuje nákladyVám ceny.

Jak reklamní potisk balónků provádíme?

Reklamní potisk na nafukovací balónky provádíme pomocí sítotisku, který zaručuje vynikající kvalitu potisku. Sytý nános barev na balónku zajistí dobrou čitelnost. Tiskneme až čtyřbarevně, CMYK, rastry. Jednobarevný potisk lze aplikovat také na balonky srdce a některé další typy.

Poptavkový formulář